што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (21.02.2019)

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од 1/16 финалето на Лига Европа на кој има солидна уплата, а исто така коефициентот е одличен. Валенсија – Селтик – 1 @ 1.67 Вкупната уплата […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (20.02.2019)

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме натпревар на кој има нешто помала уплата, но средствата се распоредени по интересен распоред. Дерби – Милвол – 1 @ 2.08 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (19.02.2019)

Во оваа наша најуспешна категорија, за денес ќе ви понудиме сингл натпревар на кој има солидна уплата, а исто така коефициентот е одличен. Ливерпул – Баерн Минхен – 1 @ 2.18 Вкупната уплата на овој […]

што се уплаќа денес
Тикет на денот

Што се уплаќа денес? (18.02.2019)

Вчера повторно бевме добитни во оваа категорија, па наплативме супер коефициент. За денес повторно сингл натпревар со одлична квота. Молинос – Реал Гарсилиасо – 2 @ 2.02 Вкупната уплата на овој натпревар не е голема […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (17.02.2019)

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме сингл натпревар со солиден коефициент на кој има прилично висока уплата со интересен распоред. Интер – Сампдорија – 1 @ 1.61 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (16.02.2019)

Во неверојатно добра серија сме влезени кога станува збор за категоријата со уплатите. Веќе неколку дена по ред ви нудиме одлични и се разбира добитни коефициенти. Реал Сосиедад – Леганес – 1 @ 2.14 Вкупната […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (15.02.2019)

Неколку дена по ред забележуваме добивка во оваа категорија, па со причина ја нарекуваме и најуспешна категорија. За денес повторно сингл со одличен коефициент. КПР – Вотфорд – 2 @ 1.89 Вкупната уплата на овој […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (14.02.2019)

Вчера и во оваа категорија забележавме добивка, односно ви претставивиме натпревар на кој имаше солидна уплата, а и коефициентот беше одличен. За денес повторно сингл натпревар. Рапид Виена – Интер – 2 @ 1.73 Вкупната […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (13.02.2019)

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на шампиони на кој има солидна уплата. Ајакс – Реал Мадрид – 2 @ 2.00 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 566.933 […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (12.02.2019)

Вчера во оваа категорија бевме исклучително добри, бидејќи ви претставивме натпревар со огромен коефициент и се разбира беше добитен. За денес повторно сингл со солиден коефициент. Хал – Ротерам – 1 @ 1.80 Вкупната уплата […]