Што се уплаќа денес? (13.02.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Лигата на шампиони на кој има солидна уплата.

Ајакс – Реал Мадрид – 2 @ 2.00

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 566.933 евра. За победа на Ајакс уплатени се 63.450 евра, за реми 47.745 евра, додека за победа на Реал Мадрид уплатата изнесува 455.737 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*