Што се уплаќа денес? (16.02.2019)

што се уплаќа денес

Во неверојатно добра серија сме влезени кога станува збор за категоријата со уплатите. Веќе неколку дена по ред ви нудиме одлични и се разбира добитни коефициенти.

Реал Сосиедад – Леганес – 1 @ 2.14

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 34.197 евра. За победа на Сосиедад уплатени се 29.057 евра, за реми 2.601 евра, додека за победа на Леганес уплатата изнесува 2.540 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*