Што се уплаќа денес? (19.02.2019)

што се уплаќа денес

Во оваа наша најуспешна категорија, за денес ќе ви понудиме сингл натпревар на кој има солидна уплата, а исто така коефициентот е одличен.

Ливерпул – Баерн Минхен – 1 @ 2.18

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 857.939 евра. За победа на Ливерпул уплатени се 602.494 евра, за реми 139.700 евра, додека за победа на Баерн Минхен уплатата изнесува 115.745 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*