Што се уплаќа денес? (21.02.2019)

што се уплаќа денес

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од 1/16 финалето на Лига Европа на кој има солидна уплата, а исто така коефициентот е одличен.

Валенсија – Селтик – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 25.745 евра. За победа на Валенсија уплатени се 20.890 евра, за реми 2.612 евра, додека за победа на Селтик уплатата изнесува 2.244 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*