ТИП НА ДЕНОТ: (15.02.2019,20:30) АУГСБУРГ – БАЕРН МИНХЕН

БАЕРН БЕЗ ПРАВО НА КИКС

Германија, Бундеслига, 15.02.2019: Аугсбург – Баерн Минхен ТИП 2/2

Резултат:

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Аугсбург и Баерн Минхен од рамките на Бундеслигата. Аугсбург нема воопшто импресивни резултати, па веруваме дека и немаат некои очекувања од овој натпревар. Од друга страна Баерн Минхен ако сака да ги стигне милионерите не смее повеќе да се коцка, особено со вакви тимови. Покрај тоа имаат и далеку поквалитетен тим за разлика од денешниот противник, па очекуваме без проблеми да победи на овој дуел. Наш предлог е 2/2, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.71.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 11/14

АУГСБУРГ – БАЕРН МИНХЕН 2/2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*