ТИП НА ДЕНОТ: (22.01.2019,20:45) ЛЕМИНГТОН – СТОКПОРТ

ДОМАЌИНИТЕ ВО ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛОША ФОРМА

Англија, Национал лига Север, 22.01.2019: Лемингтон – Стокпорт  ТИП 2

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лемингтон и Стокпорт од рамките на англиската национал лига север. Домаќините се во исклучително лоша форма и немаат победа 10 натпревари по ред. Од друга страна Стокпорт има одлична сезона, а тоа го докажува и одличната втора позиција на табелата. Очекуваме интересен натпревар и победа за гостите. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.74.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 10/21

ЛЕМИНГТОН – СТОКПОРТ  2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*