Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (14.04.2019,20:30) ФРОСИНОНЕ – ИНТЕР

ИНТЕР ВО ОБИД ЗА СИГУРНО МЕСТО ВО ЛШ Англија, Премиер Лига, 14.04.2019: Фросиноне – Интер ТИП 2 Резултат: 1-3 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фросиноне и Интер од рамките на италјанската […]

Манчестер Јунајтед - Ливерпул
Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (21.02.2019,18:55) АРСЕНАЛ – БАТЕ

АРСЕНАЛ НЕМА МНОГУ ВРЕМЕ Европа, Лига Европа, 21.02.2019: Арсенал – БАТЕ ТИП 1/1 Резултат: 2-0/3-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Арсенал и БАТЕ од рамките на Лига Европа. На првиот натпревар Арсенал […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (20.02.2019,21:00) ШАЛКЕ – МАНЧЕСТЕР СИТИ

РАЗЛИКА ВО КВАЛТИЕТ Европа, Лига на шампиони, 20.02.2019: Шалке – Манчестер Сити ТИП 2/2 Резултат: 2-1/2-3 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Шалке и Манчестер Сити од рамките на Лигата на шампиони. На […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (19.02.2019,21:00) ЛИОН – БАРСЕЛОНА

БАРСЕЛОНА СО ГОЛЕМИ АМБИЦИИ ЗА ЛШ Европа, Лига на шампиони, 19.02.2019: Лион – Барселона ТИП 2 Резултат: 0-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лион и Барселона од рамките на најелитното фудбалско натпреварување, […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (17.02.2019,16:00) БАЗЕЛ – СИОН

БАЗЕЛ Е ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ Швајцарија, Супер лига, 17.02.2019: Базел – Сион ТИП 1 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Базел и Сион од рамките на швајцарската прва лига. Базел оваа сезона заостана […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (16.02.2019,20:30) АTAЛАНТА – МИЛАН

ОТВОРЕНА ИГРА ВО БЕРГАМО Италија, Серија А, 16.02.2019: Аталанта – Милан ТИП ГГ Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Аталанта и Милан од рамките на италијанската Серија А. Овде ни претстои еден […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (15.02.2019,20:30) АУГСБУРГ – БАЕРН МИНХЕН

БАЕРН БЕЗ ПРАВО НА КИКС Германија, Бундеслига, 15.02.2019: Аугсбург – Баерн Минхен ТИП 2/2 Резултат: За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Аугсбург и Баерн Минхен од рамките на Бундеслигата. Аугсбург нема воопшто импресивни […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (14.02.2019,20:00) МАЛМЕ – ЧЕЛЗИ

ЧЕЛЗИ Е ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ Европа, Лига Европа, 14.02.2019: Малме – Челзи ТИП 2 Резултат: 1-2 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Малме и Челзи во рамките на нокаут фазата од Лига Европа. Малме […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (13.02.2019,20:45) ЛИДС – СВОНСИ

ЛИДС ЗА ДИРЕКТЕН ПЛАСМАН ВО ПРЕМИЕР ЛИГА Англија, Чемпионшип, 13.02.2019: Лидс – Свонси ТИП 1 Резултат: 2-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лидс и Свонси од рамките на англиската втора лига, Чемпионшип. […]