Специјал тикет за натпреварот Лацио – Севиља

специјал тикет

Денес од 18:55 започнуваат натпреварите од 1/16 финалето на второто европско натпреварување, Лига Европа.

Во рамките на тоа натпреварување се сретнуваат екипите на Лацио и Севиља.

Домаќините се во подобар однос за разлика од противникот и во овој натпревар влегуваат со 3 победи по ред, додека за гостите е спротивно, односно тие имаат три порази по ред.

Во Bet365 имате можност да се обложувате на еден натпревар и тоа со повеќе типови.

Ние собравме вкупно 12 коефициент, а нашиот избор е:

  • X-X
  • Гол-гол
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*