ТИП НА ДЕНОТ: (14.02.2019,20:00) МАЛМЕ – ЧЕЛЗИ

ЧЕЛЗИ Е ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ

Европа, Лига Европа, 14.02.2019: Малме – Челзи ТИП 2

Резултат: 1-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Малме и Челзи во рамките на нокаут фазата од Лига Европа. Малме се уште е на пауза ќе им дојде тешко овој натпревар, додека Челзи игра со полна пареа. Можеби гостите немаат импресивни резултати во последно време, но ова е им е голема надеж. Веруваме дека шансата за ЛЕ нема да ја прокоцкаат и ќе победат без поголеми проблеми. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.42.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 10/13

МАЛМЕ – ЧЕЛЗИ 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*