Луд специјал тикет за натпреварот Милан – Торино – 101 коефициент!

специјал тикет

Во рамките на 15-то коло од италијанската Серија А, денес во 20:45 ќе се сретнат екипите на Милан и Торино.

Милан конечно влезе во форма, додека Торино како и секоја година традиционално цели кон позиција за Европа.

По тој повод ние решивме да ви претставиме „специјал“ тикет, односно тикет со повеќе типови за овој натпревар.

Tикетот е изигран со Bet Builder во обложувалницата на Bet365.

Вкупниот коефициент е 101, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 1/1
  • Повеќе голови во 2 полувреме
  • Двата тима да постигнат гол во второ полувреме
  • Белоти да постигне гол било кога
  • Кутроне да постигне прв гол за Милан
  • Повеќе од 3 картони на натпреварот

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*