Специјал тикет за натпреварот Тотенхем – ПСВ

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамките на четвртото коло ќе се сретнат екипите на Тотенхем и ПСВ Ајндховен.

И двете екипи играат лошо во ова натпреварување, па им остана да се борат само за третата позиција која води во Лига Европа.

Можеби на ПСВ самото учество им е успех во Лигата на шампиони, но Тотенхем да бидеме реални очекуваше повеќе, а и ние фановите на фудбалот имавме големи очекувања.

Благодарение на Bet Bulider опцијата која ја има во Bet365, ние составивме тикет со интересни типови и тоа само за овој натпревар.

Предложениот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:
  • Полувреме/крај – 1/1
  • Двата тима да постигнат гол – ДА
  • Вкупно корнери – +9.5
  • Вкупно картони – +2.5

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*