Специјал тикет за натпреварот Дортмунд – Бремен!

специјал тикет

Денес од 20:45 во рамките на 1/8 финалето од германскиот ДФБ Покал ќе се сретнат екипите на Борусија Дортмунд и Вердер Бремен.

Борусија имаше одличен почеток, а тоа трае се уште и моментално се наоѓаат на лидерската позиција на табелата од Бундеслигата. Од друга страна Вердер започна одлично, но како што одминува времето тие играат се послабо и послабо.

Овој пат имаме можност да ги гледаме во куп натпревар, кој се разбира има „тежина“. По тој повод ние составивме специјал тикет од овој натпревар со повеќе типови во обложувалницата на Bet365 со коефициент  од 34.

Нашиот избор е:

  • Х-2
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да постигнат гол
  • Пако Алкасер да постигне гол
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply