„Специјал“ тикет за натпреварот Молде – Хиберниан!

специјал тикет

Денес понудата е нешто послаба ако не ги земеме во предвид реванш натпреварите од третото коло на квалификациите за Лига Европа.

Иако натпревари има премногу, ни сепак се одлучивме да типуваме на само еден, а благодарение на „Bet Builder“ кој ни го овозможува обложувалницата на Bet365 ние составивме тикет од само еден натпревар.

Собравме вкупно коефициент 9.50, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 1/1
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 0.5 корнери во првите 10 минути од натпреварот

специјал тикет

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*