Тикет на денот (среда, 06.02.2019)

тикет на денот

Како и вчера, така и денес имаме просечна понуда за обложување. На листата ги имаме куповите во Германија и Франција како и Ел Класико во Куп на кралот.

Херта – Баерн – Г.Г3+ @ 2.01 во 1xBet

Баварците имаат лошо искуство од последните две гостувања во престолнината. Во септември беа поразени од Херта, а потоа доживеаа пораз од Ајнтрахт Франфурт и останаа без дупла круна. Во куповите изненадувањата се присутни, но сметаме дека било кој исход во овој натпревар не би требало да не изненади. Херта игра нешто послабо во Бундеслигата, но сепак се мотивирани против Баварците. Коефициентот за Г.Г3+ во 1xBet e 2.01.
Регистрирај се на 1XBET

Рен – Лил – 0-2 @ 1.70 во Bet365

Во 1/8 финалето од францускиот куп се сретнуваат двајца членови на елитата. Гостите се најпријатното изненадување оваа сезона во Лига 1, па се наоѓаат веднаш зад тимот кој од минатата година одвај опстана. Рен игра сосема солидно и ја има 9-та позиција. Двете екипи во минатото коло ги елиминираа послабите тимови. Тешко е да се процени кој ќе ја добие битката, па затоа типуваме 0-2 гола. Коефициентот во Bet365 за тоа е 1.70.
Регистрирај се на Bet365

Ламиа – Олимпијакос – 0-2 @ 1.62 во 10Bet

Во првиот натпревар од ¼ финалето на грчкиот Куп, домаќините Ламија го пречекуваат великанот Олимпијакос. Гостите минатата сезона остана без титула, а како што стојат работите и оваа година нема да ја добијат. Сепак мора да напоменеме дека Олимпијакос игра одлично во последно време и не е поразен на последните 12 натпревари, а поледен пат изгуби од Бетис во ЛЕ. Во недела ги очекува големо дерби, а веќе следниот четврток ќе се сретнат со Динамо Киев во рамките на ЛЕ. Овде предлагаме 0-2 гола, а тоа може да го изиграте во 10Bet со коефициент од 1.62.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 5.53

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*