Специјал тикет за натпреварот Манчестер Сити – Шахтјор

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамките на 4-то коло од најелитното европско фудбалско натпреварување, Лига на шампиони ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Шахтјор.

Манчестер Сити во првото коло имаше кикс каде што беше поразен на домашен терен од францускиот Лион, додека Шахтјор се уште нема запишано победа на своето конто.

Доколку ви се здосади од класичното обложување, Bet365 преку својата опција Bet Bulider ви нуди екслузивна можност за еден натпревар да изиграте повеќе типови како во овој случај.

Нашиот избор е следен, а за тоа ќе си добиете вкупно коефициент 8.00:

  • Полувреме/крај – 1/1
  • Двата тима да постигна гол – ДА
  • Вкупно голови на натпреварот – +3.5
  • Вкупно корнери за домаќинот – +7.5

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*