„Специјал“ тикет за натпреварот Хадерсфилд – Челзи

специјал тикет

Денес веќе ја имаме полната понуда од Премиер Лигата, а во првото коло се сретнуваат екипите на Хадерсфилд и Челзи.

Челзи е апсолутен фаворит во овој дуел иако игра на гостински терен. Хадерсфилд од друга страна има три победи по ред во контролните натпревар. Очекуваме доста интересен дуел.

Со помош на „Bet Builder“ опцијата која е достапна во обложувалницата на Bet365 ние одлучивме да составиме тикет само од овој натпревар.

Вкупниот коефициент изнесува 9.50, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 2/2
  • Двата тима постигнуваат гол
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*