Специјал тикет за натпреварот Холандија – Франција

специјал тикет

Денес од 20:45 во рамките на Лигата на нации ќе се сретнат репрезентациите на Холандија и Франција.

Холанѓаните се желни за голем успех, а посебно сега откако не беа дел од Мундијалот во Русија. Французите како што знаете се новите светски шампиони и се преполни со самодоверба.

Доколку ви е здосадено класичното 1, х, 2 обложување, ние ви предлагаме да си составите тикет со повеќе типови, но за еден натпревар.

Ние благодарение на Bet Builder во Bet365, составивме коефициент 8.50, a нашиот избор е:

  • Победа за Франција
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 6.5 корнери на натпреварот

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*