„Специјал“ тикет за натпреварот Селтик – Розенборг!

специјал тикет

И денес во обложувачката понуда ги имаме натпреварите од квалификациите за Лига на шампиони.

Од многуте натпревари, ние во оваа категорија избираме само еден и го комбинираме со нашите замислени игри.

Bet365 ни нуди таква опција, што може да го играш тој натпревар се што ќе посакаш, а ние го искомбиниравме следново и добивме коефициент 9.50:

  • Полувреме/крај за Селтик, односно 1/1
  • Двата тима да постигнат барем по еден гол
  • Селтик постигнува најмалку два гола на натпреварот

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*