Во последните 10 натпревари никогаш не се постигнати повеќе од 2 гола! Традицијата продолжува?

коефициенти

Денес од 15 часот на програмата е натпревар од 4-то коло на руската Урал лига во кој се сретнуваат КАМАЗ и Волга.

КАМАЗ моментано е на 1-то место со 9 бода од 3 натпревари и на нив запишаа три победи.

Волга е на 3-та позиција, односно имаат учинок од 2 победи и 1 пораз.

На последните 10 меѓусебни натпревари од овие две никогаш не се постигнати повеќе од 2 гола, односно просекот по натпревар е 1 гол.

[0-2] 1,70 во Bet365 (10 од последните 10)

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*