„Специјал“ тикет за натпреварот Грасхоперс – Цирих!

специјал тикет

Во рамките на второто коло на швајцарската Супер Лига се сретнуваат екипите на Грасхоперс и Цирих.

И двете екипи знаат да прикажат отворени и ефикасни натпревари, па би требало да гледаме еден интересен и отворен натпревар.

Благодарение на онлајн обложувалницата на Bet365 ние одлучивме да ви претставиме неколку игри, уредно спаковани во „специјал тикет“.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Конечен тип Х2
  • Повеќе од 3.5 гола на натпреварот
  • Двата тима да постигнат по еден гол
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*