Фудбалерите типуваат за вас: Ќумбев, Гача и Брда со анализа и предлог тип за полуфиналето

Фудбалери типови

Време е за полуфинале на Светското Првенство. Денес на програмата е можеби поинтересното полуфинале, помеѓу Франција – Белгија. Двете селекции покажаа одлични игри досега и која и да победи, тоа нема да биде незаслужено.

Повторно со свои анализи и предлог типови ќе ви помогнат Панќе Ќумбев, Филип Гачевски и Владица Брдаровски.

Панче Ќумбев

ЌумбевФранција – Белгија – ГГ 3+ @ 2.55 во Coinbet24

Заслужено полуфинале и за едните и за другите. Одлични состави, одлични колективи. Фаворит барем според мене на овој дуел нема. Но затоа верувам дека ќе има голови и на двете страни. Одличните напаѓачи во двете селекции тоа ни го гарантираат.

 

Филип Гачевски

ГачевскиФранција – Белгија – ГГ @ 1.81 во Coinbet24

Мислам дека ова ќе биде многу добар натпревар. Белгија веќе докажа дека е моќна репрезентација и има врвни фудбалери во репрезентацијата. Од друга страна Франција беше еден од фаворитите на Светското првенство и го потврди тоа досега.

 

 

Владица Брдаровски

Брдаровски

Франција – Белгија – ГГ @ 1.81 во Coinbet24

И двете репрезентации имаат одлични поедници и очекувам голови на овој натпревар. Затоа ќе одиграм гол-гол.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*