Фудбалери типови
Вести

Фудбалерите типуваат за вас: Ќумбев, Гачевски и Брдаровски со анализа и предлог типови за финалето на СП

Стигнавме до големото финале на Светското првенство во Русија. Франција или Хрватска е прашање сега. Двете репрезентации сосема заслужено се најдоа во финалето, Франција беше поубедлива но Хрватска покажа дека има генерација за неверојатни успеси. […]

Фудбалери типови
Вести

Фудбалерите типуваат за вас: Гачевски, Брдаровски и Ќумбев со предлог типови за дуелот за трето место

Предпоследен ден на Светското првенство во Русија и ден за дуелот за третото место или популарно наречен “мало финале”. Белгија и Англија ќе бијат битка за бронзениот медал, во дуел кој според многумина е непопуларно […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Гачевски, Брдаровски и Ќумбев со анализа и типови за денешното полуфинале

На ред е второто полуфинале на Светското Првенство во Русија. Хрватска и Англија ќе бијат битка за влез во финалето и дуел со Франција. Со свои анализи и предлог типови ќе ви помогнат Ќумбев, Брдаровски […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Ќумбев, Гача и Брда со анализа и предлог тип за полуфиналето

Време е за полуфинале на Светското Првенство. Денес на програмата е можеби поинтересното полуфинале, помеѓу Франција – Белгија. Двете селекции покажаа одлични игри досега и која и да победи, тоа нема да биде незаслужено. Повторно […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Ќумбев, Брдаровски и Гачевски со анализи и предлог типови за денешните дуели

Продолжуваме со рубриката Фудбалерите типуваат за вас. Денес е последен ден од 1/8 финалната рунда на Светското Првенство и повторно со свои анализи и предлог типови ќе се обидат да ви помогнат Ќумбев, Брдаровски и […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Анализа и предлог типови од Гача, Брда и Ќумбев

И денес македонските фудбалери ќе ви предложат типови за денешните натпревари од Светското првенство. Брдаровски, Ќумбев и Гачевски ги анализираат денешните мечеви и ви предложуваат што да одиграте на нив. Панче Ќумбев Бразил – Мексико […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Гача, Брда и Ќумбев со анализа и предлог типови за денешните мечеви

Првиот ден од 1/8 финалето на Светското првенство во Русија помина доста успешно, кога во прашање е рубриката “Фудбалерите типуваат за вас”. Овој пат повторно сите тројца: Ќумбев, Гачевски и брдаровски ги анализираат двата денешни […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Брдаровски, Гачевски и Ќумбев со предлози за денешните дуели

Продолжуваме со веќе стандардната рубрика Фудбалерите типуваат за вас. Од оваа 1/8 финална фаза сите тројца: Гачевски, Брдаровски и Ќумбев ќе ги анализираат и типуваат сите натпревари. Стартуваме со денешните два меча, па да ги […]

Фудбалери типови
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Брдаровски најуспешен, Гачевски и Ќумбев пата-пата

Заврши групната фаза на Мундијалот во Русија и сега сите ги сумираат впечатоците од првиот дел на шампионатот. Тимот на kladenje.mk за време на Светското Првенство имаше една нова рубрика: “Македонски фудбалери типуваат за вас […]

Брдаровски
Светско Првенство - Мундијал во Русија 2018

Фудбалерите типуваат за вас: Брдаровски и Ќумбев со анализа и типови за денешните дуели

Со денешните натпревари од групите Х и Г ќе се комплетира фазата по групи на Светското Првенство во Русија. Како по обичај групата Г ја анализира и типува Панче Ќумбев, додека групата Г е задача […]