„Специјал“ тикет за натпреварот Франција – Белгија!

специјал тикет

Вечер на репертоарот го имаме натпреварот кој ќе одлучи кој ќе биде првиот финалист на Мундијалот.

Во овој дуел се сретнуваат репрезентациите на Франција и Белгија, а утре е вториот полуфинален натпревар помеѓу Хрватска и Англија.

Да се задржиме на првиот дуел. Искрено за типување овој натпревар е многу тежок. Двете репрезентации имаат голема количина на квалитет во своите редови и да се погоди конечниот исход е малку комплицирано.

Благодарение на „специјалите“ кои ни ги нуди Bet365, ние можеме да направиме различни комбинации и тоа само за овој натпревар.

Во специјал тикетот ние изигравме:

  • Франција оди понатаму
  • Повеќе од 2.5 голови на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот
  • Повеќе од 4 слободни удари за Франција во 1 полувреме
  • Повеќе од 3 коренери за Франција на цел натпревар
  • Нерешен резултат во првите 10 минути

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*