Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (17.06.2018)

видео анализа

Во претходните две видеа, забележавте дека се обидуваме на малку поинаков и поразличен начин да ви ги анализираме натпреварите од Светското првенство во Русија.

Исто така и видеото е спремно и за денес со денешните дуели, а тоа се: Костарика – Србија, Германија – Данска и Бразил Швајцарија.

Погледнете го видеото:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*