Ел Класико
Анализа на натпревари

Ел Класико: Реал сака да се врати на првото место, Барса сака пет бода предност

Време е за Ел Класико. Реал Мдрид е домаќин на Барселона во најинтересните натпревар овој викенд. Барса е лидер на табелата откако ја искористи слабата форма на Реал, но домаќинот се надева дека ќе избие […]

Вести

Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.02.2020)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од еквадорската втора лига. Нуеве де Октобре  – Манта 1 @ 1.74 Почетниот коефициент за победа на домаќинот беше 2.76, а а во моментов бележи пад […]

Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (29.02.2020)

Уплатата во последните неколку дена е одличен показател за добивка, па веруваме дека така ќе биде и денес. Валенсија – Бетис 1 @ 2.28 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 44.992 евра. За победа на […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (29.02.2020,15:00) ЛАЦИО – БОЛОЊА

Италијанска Серија А, 29.02.2020: Лацио – Болоња ТИП 1 Кога ќе прекине позитивната серија на Лацио е прашање на време. Се си има свој крај, но тој крај нема да биде против Болоња. Откако славеа против Интер, […]

Саутемптон
Анализа на натпревари

Вест Хем – Саутемптон: Тактичка анализа, Дјенепо ќе биде човекот на одлука

Саутемптон е благ фаворит на гостувањето кај Вест Хем чија единствена предност на овој меч ќе биде домашниот терен. Сето останато е на страната на Саутемптон кој доколку ја повтори играта од минатото коло, ќе […]

Вести

Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.02.2020)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата за младинци. Арсенал У23 – Манчестер Сити У23 2 @2.28 Почетниот коефициент за победа на Сити У23 беше 3.05, а во моментов бележи […]

Вести

Што се уплаќа денес? (28.02.2020)

Уплатата во последните неколку дена е одличен показател за добивка, па веруваме дека така ќе биде и денес. Норвич – Лестер 2 @ 1.80 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 45.504 евра. За победа на […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (28.02.2020,21:00) РЕАЛ СОСИЕДАД – ВАЉАДОЛИД

Шпанска Примера, 28.02.2020: Реал Сосиедад – Ваљадолид ТИП 1 Баскискиот тим игра одлична сезона, моментално се на шестото место и до крајот на сезоната сигурно ќе се бори за пласман во Топ 4. Поради тоа нема право […]

Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 28.02.2020)

Денес има добра понуда за обложување, а ние ќе ви понудиме одличен дабл-тикет со добар коефицинет. Ним – Марсеј 2 @2.20 во 1xBet Ним има многу проблеми оваа сезона и моментално се наоѓа во зоната […]