Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.02.2020)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од еквадорската втора лига.

Нуеве де Октобре  – Манта 1 @ 1.74

Почетниот коефициент за победа на домаќинот беше 2.76, а а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.74 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*