Тикет на денот (сабота, 29.02.2020)

Денес има голема понуда за обложување, па ние ќе ви помогнеме во изборот со одличен тикет.

Монако – Ремс 1 @1.74 во 1xBet

Монако има три победи во низа  и реми од минатото коло со што се искачија на 5-то место, каде последен пат се наоѓаа пред две години. Оправдано се фаворити, бидејќи имаат одличен тим и конечно тренерот Морено успеа да ги склопи коцките во екипата. Ниту Ремс не е за потценување, имаат само два бода помалку и сигурно нема лесно да се предадат. Монако има подобар тим и игра дома, а се наоѓа и во одлична форма. Тоа би требало да биде доволно за три бода и предлагам да одиграте Тип 1 со коефициент 1.74 во 1xBet.

Ватфорд – Ливерпул ГГ @1.80 во bet365

Ватфорд се наоѓа во многу лоша позиција и моментално се наоѓа во зоната за испаѓање. Ватфорд го очекува грчевита борба за опстаник, но не е во добра форма и освои само два бода на последните пет меча. Сега на гости му доаѓа најтешкиот противник и тешко дека ќе дојдат до бодови, „Црвените“ играат импресивна сезона и се тимот во најдобра форма во Европа. Титулата е на дофат, па сега целта на тимот е да ја заврши сезоната без пораз. Очекуваме натпревар со многу голови, па нашиот предлог е „двата тима даваат гол“, а тоа може да го изиграте во bet365 со коефицинет 1.80

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*