ТИП НА ДЕНОТ: (29.02.2020,15:00) ЛАЦИО – БОЛОЊА

Италијанска Серија А, 29.02.2020: Лацио – Болоња ТИП 1

Кога ќе прекине позитивната серија на Лацио е прашање на време. Се си има свој крај, но тој крај нема да биде против Болоња. Откако славеа против Интер, го поминаа на табелата и сега се само со бод помалку од лидерот Јувентус. Лацио на 21 натпревар има 17 победи и четири ремија. Болоња во последните неколку недели има пад на формата, па тешко дека може да дојде до бодви на ова гостување. Нашиот предлог е Тип 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент 1.54

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*