Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.02.2020)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата за младинци.

Арсенал У23 – Манчестер Сити У23 2 @2.28

Почетниот коефициент за победа на Сити У23 беше 3.05, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 2.28 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*