Тикет на денот (сабота, 29.06.2019)

тикет на денот

Оваа сабота за разлика од другите саботи е нешто послаба со понуда, но така ќе биде и во наредните неколку, но сепак ние нема да ве оставиме без тикет на денот.

ВПС – Илвес – 2 @ 1.95 во 1xBet

Домаќините ја започнаа многу лошо оваа сезона и досега во изиграни 12 натпревари немаат остварено ниту една победа. Тоа доволно зборува за нивната лоша форма, па не е ни чудно што се наоѓаат на претпоследната позиција. Илвес игра одлично и се наоѓа на второто место, но има и еден натпревар помалку од првопласираната Хонка, па доколку победат ќе стигнат и на лидерската позиција. Наш предлог е 2 со коефициент од 1.95 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Лонгфорд – Коб Рамблерс – 1/1 @ 2.05 во Bet365

Лонгфорд е еден од посериозните кандидати за плсман во елитната ирска лига. Тие се наоѓаат на второто место и зад себе имаат одлични резултати. Имен, овој тим во последните пет натпревари запиша три победи и два порази. Коб Рамблерс ја има 7-та позиција со вкупно 19 бода и заостанува цели 10 бода зад позицијата која може да ги одведе во бараж. Овде сметаме дека домаќините ќе доминираат и ќе победат уште во првото полувреме. Типуваме 1/1 со коефициент од 2.05 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.99

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*