Тикет на денот (недела, 30.06.2019)

тикет на денот

Денес иако понудата е послаба од вообичаено, сепак ние нема да ве оставиме без тикет на денот.

Норкопинг – Сириус – 1/1 @ 2.20 во 1xBet

Домаќините се во одлична форма, а тоа го докажуваат и резултатите наназад. Имено, овој тим не е поразен на последните шест натпревари, па сега има шанси да се бори за горниот дел на табелата. Госитите не се баш на завидна позиција, а искрено и немаат некои посебни амбиции за оваа сезона. Нивна главна цел е да обезбедат опстанок, а реалните шанси за тоа им се големи. Наш предлог е доминација на Норкопинг, па затоа типуваме 1/1 во 1xBet со коефициент од 2.20.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Молде – Бран – 1 @ 1.80 во Bet365

Молде е на лидерската позиција, но мора да напоменеме дека има изиграно два натпревари повеќе од второпласираниот Одд. Амбициите на домаќините се јасни, па им претстои голема борба во оваа сезона. Бран одлично се држи засега и ја има 4-та позиција на табелата, но искрено играат доста шарено и немаат некоја посебна форма. Како и да е, овде сметаме дека Молде ќе победи и тоа без поголеми проблеми. Наш предлог е 1 со коефициент од 1.80 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*