Специјал тикет за натпреварот Уганда – Египет – коефициент 10

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамктие на 3-то коло од афричкиот Куп на нации се сретнуваат екипите на Уганда и Египет.

Уганда одлично започна во овој дел од натпреварувањето и досега запиша едно реми и една победа. Од друга страна Египет е фаворит во групата и комплетно ја оправда таа улога, бидејќи на своето конто додаде 6 бода преку 2 победи.

Ова ќе биде доста интересен натпревар, па затоа ние се обидовме да ви составиме специјал тикет во Bet365 составен од повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 10 , а нашиот избор е:

  • 2/2
  • ГГ
  • Салах постигнува гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*