Што се уплаќа денес? (29.06.2019)

што се уплаќа денес

За денес уплатата ни нуди натпревар од Копа Америка, па се надеваме дека тоа ќе биде точен показател.

Уругвај – Перу – 1 @ 1.60

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 285.188 евра. За победа на Уругвај уплатени се 240.198 евра, за реми 16.292 евра, додека останатите 28.698 евра се уплатени за победа на Перу.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*