ТИП НА ДЕНОТ: (30.06.2019,18:00) БУРУНДИ – ГВИНЕЈА

ГВИНЕЈА ЗА ПЛАСМАН ВО НОКАУТ ФАЗА

Африка, Куп на нации, 30.06.2019: Бурунди – Гвинеја ТИП 2

Резултат: 0-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу репрезентациите на Бурунди и Гвинеја од рамките на афричкиот Куп на нации. Бурунди нема некои посебни резултати во изминатите две кола изиграни во ова натпреварување, но со оглед на тоа каков квалитет имаат, самото учество за нив е успех. Гвинеја досега освоеи само еден бод, а се уште може да се натпреварува за вториот дел на ова натпреварување. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.71.

УСПЕШНОСТ ЈУНИ: 18/29

 

БУРУНДИ – ГВИНЕЈА 2
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*