ТИП НА ДЕНОТ: (14.04.2019,20:30) ФРОСИНОНЕ – ИНТЕР

ИНТЕР ВО ОБИД ЗА СИГУРНО МЕСТО ВО ЛШ

Англија, Премиер Лига, 14.04.2019: Фросиноне – Интер ТИП 2

Резултат: 1-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фросиноне и Интер од рамките на италјанската Серија А. Интер никако да излезе од кризата и серија променливи резултати. Поквалитетен тим се од екипата на Фросиноне и денес ќе одат на победа со што ќе бидат чекор поблиску до пласман во Лигата на Шампиони наредната сезона. Домаќините се борат за опстанок но се чини денес немаат шанси за бодови против поквалитетниот Интер.Наш предлог е победа за гостинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.59.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 11/13

ФРОСИНОНЕ – ИНТЕР 2
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*