6 од 6 се 3+: Продолжува традицијата и денес?

традиција

Денес од 20:00 во рамите од 3-то коло во белгиската лига – Група Б се сретнуваат екипите на Мускрон и Серкл Бриж.

Мускрон се наоѓа на последната позиција и нема освоено ниту еден бод, односно во првите две кола претрпи 2 порази.

Серкл Бриж моментално има 1 бод, бидејќи ремизираше на последниот натпревар, додека на првиот дуел беше поразен.

Интересно е тоа што во досегашните 6 меѓусебни дуели на овие два ривали секогаш се постигнуваат голови, односно натпреварите се ефикасни, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

3+ @ 1.70 во Bet365 ( 6 oд последните 6 )

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*