ТИП НА ДЕНОТ: (10.12.2018,18:00) РУДЕШ – СЛАВЕН БЕЛУПО

тип на денот

ГОСТИТЕ ИМААТ ОДЛИЧНА ШАНСА ЗА ОПСТАНОК

Хрватска, Прва Лига, 10.12.2018: Рудеш – Славен Белупо ТИП 2

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Рудеш и Славен Белупо од хрватската Прва Лига. Рудеш најверојатно ќе го снајде црното сценарио и следната година ќе се пресели во втора лига, бидејќи тие досега имаат освоено само 2 бода. Гостите се на една позиција над елиминацијата и сигурно е дека ќе сакаат да ја задржат и да си обезбедат опстанок. Ова е одлична прилика за гостите. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.40.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 6/9

РУДЕШ – СЛАВЕН БЕЛУПО 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*