„ЛУД специјал“ тикет со коефициент 51 за натпреварот Манчестер Сити – Ливерпул

специјал тикет

Вечер во 21:00 ќе се игра можеби и најинтересниот натпревар за оваа година во Премиер лигата, а ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Ливерпул.

Сити после неочекуваните порази им даде шанса на Ливерпул да се оддалечат за 7 бода, но до крајот има уште многу, па така рано е да носиме одлуки.

По повод овој натпревар, ние решивме да ви претставиме специјал тикет кој е изигран во Bet365 и е составен од повеќе типови за овој дуел.

Вкупниот коефициент за овој тикет е 51, а нашиот избор е:

  • Х-2
  • Гол-гол
  • Агуеро и Салах постигнуваат погодок

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply