„Специјал“ тикет за натпреварот Хајдук – Стеауа Букурешт!

специјал тикет

Денес во рамките на третото квалификациско коло ќе се сретнат екипите на Хајдук Сплит и Стеауа Букурешт.

Хајдук сплит беше убедлив против Славија Софија, додека Стеуа славеше над Рудар, па за на крајот да се сретнат меѓусебе.

Денес специјално за вас, благодарение на обложувалницата Bet365 ви го претставуваме тикетот составен само од овој натпревар.

Ние собравме вкупно коефициент 8 , а нашиот избор е:

  • Х конечен исход
  • Двата тима постигнуваат по еден гол
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*