Само за Ливерпул – Наполи: Оваа обложувалница чести 10 евра!

ливерпул наполи

Практично стигнавме и до крајот на првиот дел, односно до крајот на групната фаза од најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лигата на шампиони.

Силите ќе ги измерат многу екипи, но како дерби на колото го издвојуваме дуелот помеѓу Ливерпул и Наполи.

По тој повод, обложувалницата на Bet365 на сите постоечки корисници им даде бонус од 10 евра кои можат да ги уплатат само на овој дуел и се разбира, ако си погодат си ги повлекуваат веднаш и без никакви рестрикции.

Доколку немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и следниот пат да не ја пропуштите оваа фантастична промоција!

Како функционира?

  1. Уплатете го натпреварот помеѓу Ливерпул и Наполи пред да започне
  2. После тоа ви следува бонус за во живо за истиот натпревар во вредност на уплатата, односно најмногу до 10 евра

Услови и правила

  • Квалификувани за оваа понуда се корисниците кои добиле е-маил
  • Бонусот го добиваат сите што ќе го уплатат дуелот пред да започне
  • Вредноста на бонусот е еднаква на вашата уплата најмногу до 10 евра
  • Добиените средства се без никакви рестрикции и можете да ги повлечете одма

Регистрирај се на Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*