Изненадување за корисниците на 10Bet!

10bet

10Bet стана новиот ексклузивен партнер на еден од подобрите фудбалски клубови во Германија – Волфсбург, а тоа е и причината за изненадувањето кое го спреми обложувалницата на 10Bet.

За да се прослави договорот заедно со корисниците, 10Bet нуди специјални обложувања на Волфсбург, односно 100% бонус до 100 евра  и 5 евра бесплатни средства секој пат кога Волфсбург ќе постигне гол. Оваа понуда ќе биде валидна до Божиќната пауза.

Регистрирај се на 10Bet

Другото изненадување е тоа што на сите корисници на 10Веt ќе им се даде шанса да освојат една од четирите ВИП  влезници за секој натпревар на домашен терен.

Ова е еден огромен напредок за обложувалницата на 10Bet, a навистина чест и задоволство е да се биде партнер со еден од подобрите клубови во Бундес Лигата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*