ТИП НА ДЕНОТ: (11.12.2018,21:00) КЛУБ БРИЖ – АТЛЕТИКО МАДРИД

АТЛЕТИКО ЗА ПРВО МЕСТО

Лига на Шампиони, 11.12.2018: Клуб Бриж – Атлетко Мадрид ТИП 2

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Клуб Бриж и Атлетико Мадрид од последното коло на групната фаза на Лигата на Шампиони. Атлетико сака да го потврди својот квалитет и да го осигура првото место во групата. Покрај тоа што се поквалитетен тим од Бриж во прилог им оди и лошата форма на домаќините кој има само една победа во последните пет натпревари. Домаќините го осигураа третото место на табелтата и овој натпревар нема поголемо значење за нив.  Ова е одлична прилика за гостите да обезбедат евентуално полесен противник во нокаут фазата. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.64.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 6/10

КЛУБ БРИЖ – АТЛЕТИКО МАДРИД 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*