Фантастична понуда од 1хBet: Типувајте на финалето и може само да добиете, а никако да изгубите!

1xBet

Обложувалницата на 1xBet ни ја претстави понудата по повод финалето од ЛШ. Со оваа понуда вие не можете да изгубите, туку само да добиете. Тие нудат 10 евра повраток на средства ако промашите, а ако погодите, парите се целосно ваши.

Како да учествувам?

  1. Регистрирај се на 1xBet ТУКА
  2. Избери го твојот тип на финалниот натпревар помеѓу Реал Мадрид – Ливерпул
  3. Уплати 10 евра и ако облогот е недобитен, парите ќе бидат вратени на твојата сметка

ЕДНОСТАВНО НЕМА ШТО ДА СЕ ЧЕКА. ПОСТАВЕТЕ ГО СВОЈОТ ОБЛОГ ВЕДНАШ И ОСТВАРЕТЕ ГОЛЕМА ДОБИВКА.

Обложи се на финалето без ризик

Услови и права за користење

  • Понудата важи само за вечарашното финале помеѓу Реал Мадрид и Ливерпул
  • Максималната сума која може да биде рефундирана е 10 евра
  • Само сингл облозите се квалификувани за оваа понуда
  • За да земете учество пополнете ги сите полина во „Мојата сметка“ и земете учество во катеогријата „Бонус понуди“.
  • Рефундираните средства ќе бидат активирани како бонус код
  • 1хBet го задржува правото да ви побара верификација на профилот пред да го добиете бонусот.

Обложи се на финалето без ризик

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*