Специјал тикет за натпреварот Вердер – Хофенхајм

специјал тикет

Денес од 20:30 во рамките на вонредното 16-то коло од Бундеслигата се срентуваат екипите на Вердер Бремен и Хофенхајм.

Вердер ја започна одлично оваа сезона, но навлезе во мала криза, додека Хофенхајм војуваше на повеќе фронта, па сега ќе може да се посвети само Бундеслигата.

Во обложувалницата на Bet365 вие имате можност да играте еден натпревар со повеќе типови за истиот и тоа благодарение на Bet Builder-от.

Ние за вечер спремивме специјал тикет со вкупно коефициент 15, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • Двата тима постигнуваат гол
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот
  • Повеќе од 3 корнери за Хофенхајм

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*