ТИП НА ДЕНОТ: (09.12.2018,20:45) БЕТИС – РАЈО ВАЛЕКАНО

БЕТИС Е ВО ОДЛИЧНА ФОРМА

Шпанија, Ла Лига, 09.12.2018: Бетис – Рајо Валекано ТИП 1

Резултат: 2-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Бетис и Рајо Валекано од рамктие на Ла Лига. Бетис направи многу изненадувачки позитивни резултати оваа година, а како најголем успех им ја издвојуваме победата над Барселона на Камп Ноу од 4:3. Рајо Валекано е прилично во проблеми, бидејќи се наоѓа на претпоследната позиција на табелата и засега важи еден од сериозните кандидати за елиминација. Наш предлог е победа за домаќинот  а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.47.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 5/8

БЕТИС – РАЈО ВАЛЕКАНО 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*