ТИП НА ДЕНОТ: (29.12.2018,18:30) ЛИВЕРПУЛ – АРСЕНАЛ

тип на денот

ЛИВЕРПУЛ ГО ПРЕЧЕКУВА НЕПРЕДВИДЛИВИОТ АРСЕНАЛ

Англија, Премиер Лига, 29.12.2018: Ливерпул – Арсенал ТИП Г.Г

Резултат: 5-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Арсенал од рамките на Премиер Лигата. Ливерпул оваа година гази се пред себе, па затоа се наоѓа и на лидерската позиција со солидна предност пред своите конкуренти. Од друга страна Арсенал е максимално непредвидлив и важи за доста борбен тим оваа сезона. Да се типува на конечен исход англиско дерби, тоа е навистина тешка задача. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.67.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 17/27

ЛИВЕРПУЛ – АРСЕНАЛ ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*