ТИП НА ДЕНОТ: (30.12.2018,15:15) САУТЕМПТОН – МАНЧЕСТЕР СИТИ

ГРАЃАНИТЕ ЗА ИЗЛЕЗ ОД КРИЗАТА

Англија, Премиер Лига, 30.12.2018: Саутемптон – Манчестер Сити ТИП 2/2

Резултат: 1-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Саутемптон и Манчестер Сити од рамките на Премиер Лигата. Домаќините се наоѓаат на долниот дел на табелата, а тоа доволно покажува во каква форма се и какви очекувања имаат. Сити е непрепознатлив во изминативе неколку кола, бидејќи претрпе неколку неочекувани порази. Сметаме дека време е да излези од таа криза. Наш предлог е 2/2, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.85.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 18/29

САУТЕМПТОН – МАНЧЕСТЕР СИТИ 2/2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*