Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Тотенхем

специјал тикет

Второто коло од Премиер Лигата завршува вечер со едно големо дерби кое ќе се игра на Олд Трафорд.

Од 21:00 част ќе се сретнат екипите на Манчестер Јунајтед и Тотенхем. И двете екипи се со големи амбиции, но експертите предвидуваат дека Манчестер оваа сезона нема големи шанси со оглед на тоа што не го засили својот тим.

За овој дуел ние решивме да ви претставиме „Специјал Тикет“ кој го составивме благодарение на „Bet Builder“.

Вкупниот коефициент за овој тикет е 15, а нашиот избор е:

  • Двата тима постигнуваат гол
  • Полувреме/крај – Х-2

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*