„Специјал“ тикет за натпреварот Стјарнан – Копенхаген!

специјал тикет

Денес продолжуваат натпреварите од второто квалификациско коло за Лига Европа.

Имаме премногу натпревари, но сепак ние се одлучивме да типуваме за дуелот помеѓу Стјарнан и Копенхаген.

И двете екипи се желни за успех, но некако Копенхаген има повеќе шанси. Благодарение на Bet365 може да типуваме што ние ќе посакаме.

Составивме вкупен коефициент 9.50, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 2/2
  • Двата тима да постигнат по еден гол
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот
  • Повеќе 0.5 корнери во првите 10 минути

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*